Zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego i ból pomimo operacji

Witam podczas uprawiania sportu zwichnąłem staw barkowo obojczykowy. 9 dni temu przeszedłem operację zespolenia popręgiem Webera. Od trzech dni czuje klucie które zmienia się w bardzo bolesne szczypanie i rwanie od środka. Wizyta u ortopedy i zdjęcie wykazało przekręcenie się druta szpikulcem do góry. Lekłarz powiedział za tak musi zostać i boleć. Czy na pewno? boli coraz gorzej proszę o odp.

Witam,
na ogół przemieszczenie się albo uszkodzenie materiału zespalającego, jeżeli powoduje jakiekolwiek dolegliwości jest wskazaniem do reoperacji.
pozdrawiam,
Rafał Mikusek - chirurg ortopeda