Zwichnięcie stawu łokciowego i ból

Witam pół roku temu doznałem zwichnięcia stawu łokciowego po czym został nastawiony nie korzystałem z rehabilitacji ręka jest sprawna z tym ze przy ostatniej fazie ruchu gdybym chciał tak mocno wyprostowac ręke czuje ból i gdybym chciał zeby ręka była idealnie prosta musze ją wtedy tak jakgby kilkoma ruchami łokcia wepchnąć na swoje miejsce czemu towaszyszy chrupanie kosci czytałem ze takie urazy nawd do roku czasu sie goją czy bende mugł kiedys jak człowiek wyprostowac rękę bez bólu czy operacj

Lek. Katarzyna Szymczak

Aby ocenić stan stawu łokciowego konieczna jest wizyta u specjalisty, najlepiej ortopedy, ewentualnie wizyta w Poradni Rehabilitacyjnej.
Pozdrawiam