Zwiększanie ruchomości kolana po wypadku

staw skokowy po wypadku jest usztywniony, co zrobić aby zwiększyć ruchomość w tym stawie. wypadek 1 października złamana kostka przyśrodkowa piszczeli,

Witam, proponuje wybrać się do wykwalifikowanego fizjoterapeuty w swoim mieście. Fizjoterapeuta technikami powiezionymi rozluźni tkanki okołostawowe oraz zaleci ćwiczenia które pomogą odzyskać utraconą ruchomość w stawie. Pozdrawiam