Zwiększona ilość białka u mężczyzny

Mój chłopak ma 3x zwiększoną ilość białka norma jest 10 a on ma aż 33 , jakie mogą być skutki tego? Czy może zachorować na białaczkę? Jak to zwalczyć. Dodam,że chodzi on na siłownię i bierze odżywki oraz pije sproszkowane białko. Proszę o bardzo szybką odpowiedź! Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie określiła Pani jakie badania miał wykonane chłopak. Niemniej jednak partner powinien udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.