Zwiększona ilość śliny, wrażliwość piersi a tabletki antykoncepcyjne

Od 2 miesięcy stosuję tabl anty Przy końcu drugiego opak. zauważyłam u siebie większą produkcję silny, podobno może być to wynik zaburzeń hormonalnych mam wrażliwe piersi ale miałam to przy 1 paczce Kocham się z chłopakiem w prezerwatywie Ryzykowną sytuację miałam 8 dnia po przerwie pękła nam na samym początku prezerwatywa, nie było wytrysku, nie wiem czy wydzielił się prejakulat, zrobiłam test 15 dni po"sytuacji" wynik negatywny piłam przez 3dni2,3piwa Ta ślina to przez tabl? ciążą wykluczona?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciąża jest bardzo mało prawdopodobna. Co do zwiększonej ilości śliny to ciężko powiedzieć. Proponuję powiadomić lekarza prowadzącego o tego typu objawie.