Zwiększony poziom kreatyniny i mocznika w badaniu krwi

Przez 2 kolejne tygodnie dawałem krew do analizy. W obu przypadkach zwiększony był poziom kreatyniny i mocznika: 1,32 1,47 mg/dl 51,9 60,7 mg/dl Czy może to wpływać na przemijające chwilowe kłopoty z pamięcią?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań są prawidłowe w odniesieniu do wieku. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza.