Zwiotczała skóra na penisie

Witam. Około trzy miesiące temu zauważyłem, że skóra na moim penise ( trzon prącia ) jest zwiotczała/ pomarszczona. W czasie spoczynku jak i podczas erekcji skóra na penisie jest również pomarszczona. Dodam, że wszystko było jeszcze kilka miesięcy temu w porządku. Drugi dzień stosuję maść od grzybicy bez recepty. Proszę o pomoc, gdyż wygląda to bardzo nieestetycznie. Mam dwadzieścia kilka lat. Choroby weneryczne nie wchodzą w grę.

Witam, niestety obawiam sie, że nie będę mógł Panu pomóc. Po pierwsze, nie mam pewności czy Pańskie odczucia i obserwacje maja pokrycie w rzeczywistości - należałoby porównać obarz Pana skóry kiedyś i obecnie. Nieznana mi jest przyczyna utraty elastyczności skóry tak nagłej i dotyczącej tak młodego (23 lata) człowieka. W swojej urologicznej prakrtyce nie zetknałem sie z tego rodzaju objawami. Pozostaje jedynie liczyc na opinie i porady licznych dermatologów biorących udział w tym projekcie. Pozdrawiam RH