Zwłóknienia i toczeń układowy

Mam Chorobe auto-immunoligiczna od 2010 r. nadal jest nieuleczalna Toczen Ukladowy rozowaty.Od 2ch lat mam zwloknienia guzkowe ok.2-3 cm. tj.4 szt. wlokniste, czy sa to zwloknienia toczniowe? czy rzut choroby nowot.raka zlosliwego gruczolowego pluca lewego 3cm. zostala zastosowana terpaia leczenie promienowanie jonizujace u Onkologa 55 Gy w lipcu br. wyszlo na TK zmniejszenie guzka. Inne 4 guzki sa wlokoniste czy to przerzut????Czy to wynik Tocznia od 2010 r.???

Lek. Katarzyna Szymczak

Trudno ocenić zmiany bez badania pacjenta oraz wglądu w dokumentację, szczególnie obrazy TK, radze skonsultować sie z lekarzem prowadzącym.
Pozdrawiam