Zwłóknienia i toczeń układowy
Mam Chorobe auto-immunoligiczna od 2010 r. nadal jest nieuleczalna Toczen Ukladowy rozowaty.Od 2ch lat mam zwloknienia guzkowe ok.2-3 cm. tj.4 szt. wlokniste, czy sa to zwloknienia toczniowe? czy rzut choroby nowot.raka zlosliwego gruczolowego pluca lewego 3cm. zostala zastosowana terpaia leczenie promienowanie jonizujace u Onkologa 55 Gy w lipcu br. wyszlo na TK zmniejszenie guzka. Inne 4 guzki sa wlokoniste czy to przerzut????Czy to wynik Tocznia od 2010 r.???

KOBIETA, 67 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Trudno ocenić zmiany bez badania pacjenta oraz wglądu w dokumentację, szczególnie obrazy TK, radze skonsultować sie z lekarzem prowadzącym.
Pozdrawiam