Zwłóknienie zrębu szyjnego a wyniki badania wycinka

Witam Dzisiaj otrzymalam wyniki badania wycinka ale nie bardzo orientuję sie co one oznaczają. Polipowate fragmenty endomerium menopauzalnego, Polip nometrialny, Zwłóknienie zrębu szyjki macicy. Bardzo prosze o odpowiedz co one oznaczają i czy to zmiany nowotworowe? Dziękuję

W opisie nie mówi się o rozpoznaniu czy podejrzeniu nowotworu , ale proszę koniecznie omówić szczegółowo wynik i Pani stan kliniczny(którego nie znam) z lekarzem pobierającym wycinek , zż