Zwolnienie lekarskie 3 tygodnie po zabiegu ablacji

wiyam, trzy tygonie temu miałam zabieg ablacji, w tej chwili czuje się dobrze ale mam bardzo słaba kondycje a takrze męczę się przy wchodzeniu po schodach. Jak długo mogę być na zwolnieniu lekarskim ponieważ nie czuję się jeszcze na siłach aby podjąć pracę fizyczną

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że na zwolnieniu może być Pani max 180 dni, proszę udać się do lekarza rodzinnego w celu kontroli.