Zwolnienie lekarskie po operacji żylaków

ile zwolnienia po operacji zylaków jesli pracuje w markecie i dzwigam ciezary i jestem kobieta.

Witam. To zależy od stanu kinicznego, rozległości zabiegu, procesu gojenia itp czynników. Nie ma twardych norm określających wymiar należnego zwolnienia.

Dr n. med. Marek Rawski

Szanowna Pani - prawnie należy się Pani zwolnienie do momentu zakończenia leczenia - wygojenia ran. Tylko lekarz który Panią oprował decyduje o przedłużeniu.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg