Zwolnienie po laparoskopii torbieli

Witam serdecznie. Ile czasu moge przebywac na zwolnieniu po laparoskopii torbirli,endometriozy i zrostow.Zabieg odbyl sie 09/07 ,a 10/07 mialam kontrolna laparoskopie ze wzgledu na krwotok z jamy brzusznej.Dodam tez ze 13/02 mialam laparoskopie ropnego zapalenia wyrostka z naciekami do jamy brzusznej.Po laparoskopi tej ostatniej ciagle boli mnie brzuch i nie mam na nic sil,ciagle leze. Mam ciezka prace fizyczna po 12 h dziennie, min. musze przyjmowac dostawy, gdzie karton wazy 30kg. Pozdrawiam

Witam. Wszytko zależy od stanu klinicznego, wyników badań itp, co musi ocenić lekarz leczący i od tego uzależni czasokrez zwolnienia lub przeniesienia do lżejszej pracy.