Zwyrodnienie krążków w odcinku lędźwiowym

Witam. Miałem robioną operację usunięcia torbieli pilonidalnej ze znieczuleniem podpajęczynówkowym. Lekarzom mówiłem również, że posiadam zwyrodnienie krążków w odcinku lędźwiowym. Podczas operacji pojawiły się drgawki, które szybko zatrzymano. Po 4 tygodniach bólom zwyrodnieniowym towarzyszą drgawki przy lekkim pochyleniu. czy to przejdzie? Czy to wynik słabych mięśni przez rekonwalescencje po zabiegu? zaczynam się więcej już ruszać, ale dziwi mnie ten fakt drgawek. Czy muszę się rehabilitować?

Witam!
Proszę pana, rozumiem, że drgawkami określa pan drżenia mięśni, bo drgawkami określamy objawy podczas epilepsji. Jeżeli to drżenia mięśni to wydaje mi się, żę w ciągu pół roku powinno przejść, a jeżeli nie przejdzie to wizyta u neurologa będzie niezbędna.
Pozdrawiam.