Zwyrodnienie kręgów szyjnych

3 lata temu robiłem REG i Tomografie i MR wynik był zwyrodnienia kręgów szyjnych pogarsza mi się mam zawroty głowy serce coś jakby zaburzało mi drętwienie rąk nóg z boku czy ja mogę powtórzyć banana tomografia proszę lekarza o odpowiesz czy lekarz rodziny mój dam i skierowanie na ponowne badania jak mu powiem mogę wziętość od lekarza zaświadczenie lub orzeczenie do urzędu pracy do roboty do dźwigania czegoś proszę mi odpisać.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

W takim wypadku prowadzeniem Pana i leczeniem powinien zająć się neurolog i to bezwzględnie. I to właśnie neurolog powinien według jego uznania wydać skierowanie najlepiej na kontrolne TK lub NMR kręgosłupa. Także opinia co do Pana stanu zdrowia pod względem neurologicznym należy do jego gestii (opinia np. o możliwości wykonywania przez Pana odpowiedniej pracy).