Zwyrodnienie odcinka szyjnego oraz lędźwiowego a problemy ze schylaniem się

witam tu piotr od jakiegos czasu mam problem stwierdzono u mnie zwyrodnienia odcinka szyjnego oraz odcinka ledziwi mam problem i niewiem co jestgdy schyle głowe lub ja opuszcze w dól to tak jak cos by blokowało mi gardlo czy krtan strasznie sie tego boje co to moze byc i do kogo sie udac czy na ta szyje niepowinienem miec kołnieza.od jakiegos czasu zaczelo mnie strasznie bolec z przodu na wysokosci bioder czy to normalne przy zwyrodnieniu lędziwi?i strasznie boli pod żebrami z prawej strony.
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Odpowiadało już Panu kilku lekarzy włącznie ze mną.
Musi się Pan zgłosić do ortopedy osobiście, gdyż diagnoza i odpowiednie zalecenia nie są możliwe przez internet bez badania klinicznego i wglądu do badań obrazowych.