Zwyrodnienie odcinka szyjnego oraz odcinka lędźwi

dzień dobry mam na imie piotr od jakiegos czasu mam problem stwierdzono u mnie zwyrodnienia odcinka szyjnego oraz odcinka ledziwi mam problem i niewiem co jestgdy schyle głowe lub ja opuszcze w dól to tak jak cos by blokowało mi gardlo czy krtan strasznie sie tego boje co to moze byc i do kogo sie udac
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli dyskomfort pochodzi od kręgosłupa polecam konsultację z neurochirurgiem lub rahabilitantem.