Synocrom na zwyrodnienia stawów kolanowych

Mam zwyrodnione stawy kolanowe wziełam po 3 zastrzyki Synocrom forte w kazde kolano efekt bardzo kiepski czy moge wziasc jeszcze dodatkowe zastrzyki Synocrom forte one w kolana? niestety ulotka Synocrom forte zginela mi w domu i nie wiem, czy moge brać Synocrom na zwyrodnienia i jakie są efekty zastrzykow Synocrom w kolana. Widziałam w aptece różne wersje zastrzyków Synocrom  - Synocrom 1%, Synocrom  2% oraz Synocrom ampułki - jakie są miedzy nimi różnice? Który Synocrom będzie najlepszy dla osoby ze zwyrodnieniami stawow kolanowych? wyglądają podobnie, ale cena Synocrom różni sie w zaleznosci od wersji, a nie slyszałam innych opinii o Synocrom i ciezko mi samej sie zroientowac w tych wszystkich wersjach. Prosze o dokładniejsze informacje i opinie o leku Synocrom, bo na razie mam utrudniony dostep do lekarza, ktory przepisal mi Synocrom.

Postępowanie jest uzależnione od nasilenia zmian zwyrodnieniowych w stawach kolanowych, które należy ocenić poprzez wywiad lekarski, badanie fizykalne i analizę obrazu RTG. Możliwe, że zaawansowane zmiany w Pani stawach nie reagują już na iniekcje dostawowe tego typu.