Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 9 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Synocrom na zwyrodnienia stawów kolanowych

Mam zwyrodnione stawy kolanowe wziełam po 3 zastrzyki Synocrom forte w kazde kolano efekt bardzo kiepski czy moge wziasc jeszcze dodatkowe zastrzyki Synocrom forte one w kolana? niestety ulotka Synocrom forte zginela mi w domu i nie wiem, czy moge brać Synocrom na zwyrodnienia i jakie są efekty zastrzykow Synocrom w kolana. Widziałam w aptece różne wersje zastrzyków Synocrom  - Synocrom 1%, Synocrom  2% oraz Synocrom ampułki - jakie są miedzy nimi różnice? Który Synocrom będzie najlepszy dla osoby ze zwyrodnieniami stawow kolanowych? wyglądają podobnie, ale cena Synocrom różni sie w zaleznosci od wersji, a nie slyszałam innych opinii o Synocrom i ciezko mi samej sie zroientowac w tych wszystkich wersjach. Prosze o dokładniejsze informacje i opinie o leku Synocrom, bo na razie mam utrudniony dostep do lekarza, ktory przepisal mi Synocrom.


KOBIETA, 61 LAT ponad rok temu

Bóle kręgosłupa

Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

Postępowanie jest uzależnione od nasilenia zmian zwyrodnieniowych w stawach kolanowych, które należy ocenić poprzez wywiad lekarski, badanie fizykalne i analizę obrazu RTG. Możliwe, że zaawansowane zmiany w Pani stawach nie reagują już na iniekcje dostawowe tego typu.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy