Zwyrodnienie stopy i wrastający paznokieć a rwa kulszowa

Witam!Mam problem z dużym palcem u nogi. Najpierw przez kilkanaście lat wrastał mi paznokieć. Trzy lata temu trafiłam do ortopedy, który zapisał mi noszenie wkładek, które sam podklejał w miejscu występowania palucha. Paznokieć przestał wrastać, ale palec zrobił się sztywniejący, bardzo bolący podczas chodzenia i zginania. Zdjęcie rtg wykazało zwyrodnienie. Czy jest na to jakaś rada, aby pozbyć się bólu? Pragnę dodać, że po tej samej stronie ciała (lewej) mam często problemy z rwą kulszową.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się ze specjalistą, który prowadził Pani leczenie. Znając szczegóły dotyczące Pani zdrowia oraz mając możliwość Panią zbadać bez wątpienia doradzi właściwe postępowanie.