Zwyrodnieniowe zwężenie stawów m/paliczkowych dalszych i bliższych

otrzymałam Rtg rąk.Proszę o konsultację i informację co mam dalej robić do jakiego lekarza mam się udać,czy grozi mi operacja i na czym ewentualnie polega Opis: zwyrodnieniowe zwężenie stawów m/paliczkowych dalszych i bliższych.Wytwórcz zaostrzenie krawędzi stawowych,drobne torbielki przystawowe.Stawy MCP gładkie.Torbielka w głowie2,3/ej kości lewego śródręcza.Zaostrzenie stawów nadgarstkowo/śródręcznych kciuków. Chciałabym dowiedzieć się co mi grozi.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę w powyższym wynikiem udać się do lekarza reumatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie zalecenia lekarskie.