Zwyrodnieniowy przerost wyrostków stawowych w wyniku rezonansu
Prosze o interpretacje i co dalej robic wynik rezonansu: Płaska dokanałowa posrodkowa przepuchlina krążka miedzykręgowego L5/S1,z dyskretnym uciskiem struktur wewnatrzkanalowych .Minimalne spłaszczenie oraZ skrócenie czasu relaksakcji T2 tego krazka jako wyraz zmian degeneracyjnych.Zaznaczony zwyrodnieniowy przerost wyrostków stawowych L4/L5.Nieistotny naczyniak w trzonie L2(1,2 cm)

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, w opisie tego badania najważniejsze sa cechy zaznaczonej przepukliny krążka miedzykregowego. Zalecam udac sie do lekarza celem ustalenia zalecen. Pozdrawiam