Żyła na prąciu

Mam 23 lata. Dzisiaj zauważyłem po prawej stronie na całej długości napletka żyłę (szczególnie od dołu do połowy). Jest ona bardzo widoczna i wyczuwalna w trakcie dotyku, koloru fioletowego. Czy jest to coś groźnego? Dużo się masturbowałem do niedawna, ale skończyłem z tym ostatnio - czy to mogło mi zaszkodzić? Około 2 lat temu używałem też kremu P****, czy to też może mieć z tym jakiś związek? Bardzo proszę o odpowiedź, czy powinienem pojść z tym do urologa? Z góry dziękuję za odpowiedź.
23 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

naczynia żylne często przebiegają podskórnie. Zapewne żyła, o której Pan pisze, była tam zawsze tylko wcześniej Pan nie zwrócił Pan na nią uwagi. Proszę się tym generalnie nie przejmować.