Żylaki a stosowanie NuvaRing

Swego czasu brałam Yasminelle, potem przeszłam na Lesine, ale niestety wyszły mi żylaki. Ginekolog przepisała mi NuvaRing. I teraz pytanie, czy żylaki mogą się powiększyć po stosowaniu NR. No i ostatnia kwestia: jak to wygląda z tyciem, depresjami itp.? za wszelkie informacje będę wdzięczna.

Dzień Dobry,
Te kwestie powinna Pani wyjaśnić z lekarzem ginekologiem -lekarzem prowadzącym. To ta osoba bierze odpowiedzialność za leczenie Pani. Pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Dzień Dobry Pani,

Reakcje na lek są zindywidualizowane i każdy reaguje inaczej.

Zapraszam Panią do kontaktu z lekarzem Panią prowadzącym, który zna Panią i który rozwieje Pani obawy.

Życzę Pani tylko satysfakcjonującego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej