Żylaki na nogach, niskie ciśnienie, ciągłe zmęczenie, ból głowy, mdłości i mroczki przed oczami

Witam mam wrodzone zylaki na nogach i od dluzszego czasu mam uczucie ciezkich nog ciagle mnie bola nogi i tez mam niskie cisnienie ciagle jestem zmeczona ,budze sie z bolem glowy ,mam mdlosci czesto krew z nosa mi leci ,tez mam mroczki przed oczami i szum w uszach ,czeste bole w okolicy serca w dolku i tez bole brzycha ,co to morze byc jest to grozne ?

Lek. Tomasz Budlewski

Podaje Pani wiele nie specyficznych objawów które mogą być spowodowane wieloma przyczynami. Konieczne jest zebranie dokładnego wywiadu medycznego i wykonanie bezpośredniego badania lekarskiego. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.