Żylaki na plecach

Dobry Wieczór.Moja kobieta ma na plecach tak zwane żylaki po lewej stronie to są takie zgrubienia żył które są sine i czasem są większe czasem mniejsze ,jak są większe to bolą jak można to usunąć podobno lekarze boją się tym zająć bo może by połączane z jakimiś organami ale nie dali skierowań na żadne badania.Pozdrawiam

To na pewno nie żylaki, gdyż żylaki w tym miejscu ciała nigdy nie występują. To zapewne jakieś poszerzone żyły lub też żyły w tej okolicy są bardzo dobrze widoczne na skutek słabo rozwiniętej tkanki podskórnej. Myślę, że nie jest to żadna patologia lecz tylko i wyłącznie estetyczna przypadłość. Radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem naczyniowym. On po bezpośrednim badaniu wyjaśni w czym tkwi problem.