Żylaki pod kolanem i kaszel a ryzyko boreliozy

Witam,otoz mam pytanie,robila usg doppler konczyny prawej iz podejzewalam zakrzepice,stwierdzono zylaki pid kolanem,usg kolana nic niewykazalo,noga nie puchnie niezmienia koloru a po dłuzszym chodzeniu boli tylko ta prawa noga,jeszcze w dodatku doszedl suchy meczacy kaszel przewaznie wieczorem.Czy takie objawy mogą swiadczyc za bolerioze,bo juz niewiem do jakiego lekarza sie wybrac.Chirurg przepisal mi Diclak duo,ktorego niemoge brak,Prosze o odpowiedz.dziekuję.

Te objawy nie sugerują raczej występowania boreliozy. Oczywiście można określić poziom przeciwciał przeciwboreliozowych, aby ewidentnie wykluczyć te przypuszczenia.