Żylaki przełyku II i III stopnia

Witam . Zdiagnozowano u mnie zylaki przełyku II i III stopnia. Od kilku miesięcy stale kaszle, a ostatnio mam problemy z oddychaniem . Nie mogę "złapać " powietrza i szybko sie męczę . Serce zdrowe. Główna choroba to czerwienica prawdziwa . Czy te problemy maga byc powodem tych zylaków w gardle ? Pozdrawiam Brygida Klink

Magdalena Mroczek

Witam, Objawy które Pani opisuje wynikają raczej z Pani choroby podstawowej czyli czerwienicy prawdziwej. Jej leczeniem i monitorowaniem powinien zająć się specjalista hematologii.