Żylaki u 75-letniego pacjenta

Czy"VARICODOKTOR"zalecany w internecie,jest skutecznym srodkim leczacym zylaki?.Czy nalezty operowac zylaki u pacjenta 75-letniego.Czy warto robic rezonans calego ciala w celu wykrycia chorow-szczegolnie guzow nowotworowych itetniakow?

Czy"VARICODOKTOR"zalecany w internecie,jest skutecznym srodkim leczacym zylaki?
- to suplement a nie lek, więc nie ma potwierdzonego skutku jego działania w badaniach klinicznych
Czy nalezty operowac zylaki u pacjenta 75-letniego?
- jeśli są do tego wskazania to tak, decyzję w tej sprawie powinien podjąć najlepiej chirurg naczyniowy po bezpośrednim badaniu
Czy warto robic rezonans calego ciala w celu wykrycia chorow-szczegolnie guzow nowotworowych i tetniakow?
- jeśli są co do tego podejrzenia medyczne, a rezonans medyczny może pomóc w wykryciu danego nowotworu lub tętniaka to takowe badanie powinno się wykonać

Lek. Tomasz Stawski

Szanowny Panie
Jeżeli chodzi o lek myślę że tak- ale proszę o tym wspomnieć naczyniowcowi ,który wykonuje ten zabieg. Rezonans - bez sensu.
Dr n. medycznych Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków