Żyłki na piersiach i twardy brzuch a negatywny wynik testu ciążowego

Uprawiałam petting z chłoapkiem. oboje byliśmy w bieliźnie. pocieralśy się w bieliźnie. dotykałam jego członka , później on mojej ręki i rb mi palcówke. nie było jednak wytr5ysku. czy jewst mozliwość ciązy? czy plemniki mogły zostać przeniesione z ręki na rękke a później do pochwy? o ile one były :( pojawiły mi sie żyłki na piersiach, mam twardy brzuch, ale temp. ciała dość niska 36.04. tst ciążowy 23 dni po był negatywny, nastepny 2 tyg później też. jeśli nie ciąża to skąd te żyłki?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży nie istnieje. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. A propos naczyń żylnych na piersiach to najprawdopodobniej ma Pani je od zawsze, tylko dopiero w sytuacji stresowej je Pani zauważyła.