Żywienie dziecka z podejrzeniem skazy białkowej

Witam czy 4 mc dziecku z podejrzeniem skazy białkowe można podawać kleik kukurydziany i jak zaczac wprowadzać pokarmy.Pozdrawiam

Proszę pamiętać, że do wystąpienia reakcji potrzebne jest co najmniej drugie spożycie alergenu, więc po pierwszym podaniu nigdy nie będzie objawów, poza tym wprowadzamy tylko 1 nowy produkt naraz , następnie po 2-3 dniach dajemy go ponownie.