Żywienie podczas wymiotów przy raku żołądka

Opiekuje się babcią która ma 94 lata i stwierdzono raka żołądka ,nic nie przyjmuje tylko wymiotuje śliną ogromne ilości.Jaką dietę mam zastosować żeby coś zjadła.Obecnie od dzisiaj przyjmuje sole mineralne 1 litr oraz witaminy które zwraca.Dziękuje za konsultacje.Życzę wszystkiego dobrego.

Witam,

z opisanej przez Panią sytuacji wynika, że Babcia powinna rozpocząć leczenie żywieniowe, tzn odżywianie za pomocą sond specjalnymi mieszankami pod opieką lekarza. Proszę zgłosić problem do lekarza prowadzącego, ponieważ takiej sytuacji nie można bagatelizować, szczególnie przy współistniejącej chorobie nowotworowej.

Serdecznie pozdrawiam i w razie pytań proszę o kontakt
mgr Alicja Golonka
http://www.dietetyk-proporcja.pl