Zzacerwienienie i przekrwienie powiek a podejrzenie zapalenia brzegów powiek

Od 9 miesięcy mam problem z oczami. 5 okulistów leczyło mnie na alergię, ale nie było żadnych efektów. Gałka oczna zdrowa.Powieki są zaczerwienione i przekrwione. Przez cały czas czuję suchość i piasek pod powiekami. Dodatkowo zauważyłam na brzegach powiek bezbarwne małe owrzodzenia. Wydaję mi się , że to zapalenie brzegów powiek. Stosuję gorące kompresy i oczyszczam je specjalnym płynem do tego przeznaczonym. Czy kiedykolwiek mi to przejdzie? błagam o pomoc..już popadam w depresje:/

Witam.tak.to zapalenie brzegow powiek.gruczoly Meiboma zle wydzielaja tresc i sie czopuja.wskazana zmiana diety na tluste rybki ewent.tran.poprawi sie za 4do6 tyg.nadal prosze uzywac Blephaclean wg instrukcji.mozna tez zakrapiac szt.łzy z komponenta tluszczowa np Systane Balance 3x PLO.pozdr.k.