Zżółknięta martwa jedynka a licówki

Witam, mam problem z zębem a dokładnie z jedynką. Bardzo zżółkła. Ząb jest martwy, kanał zarośniety z całości. nie można podjąć leczenia kanałowego pod mikroskopem. Zastanawiam się nad licówkami bez szlifowania na dwie jedynki lub więcej zębów. Jakie są najlepsze żeby w pełni zakryć brzydki kolor zęba oraz poddać zęba jak najmniejszej ingerencji?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

czy zęba oceniał endodonta - bardzo rzadko zęba nie można przeleczyć
lepszym rozwiązaniem od licówek będą korony LAVA najlepiej na 4 siekacze
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Może Pani spróbować wybielania wewnątrzkomorowego. Licówka bez szlifowania przy dużym przebarwieniu najprawdopodobniej nie spełni Pani oczekiwań. Natomiast korona jak najbardziej.