Trwa ładowanie...

Rozebrał się do naga w lubelskim autobusie. Interweniowało pogotowie

W komunikacji miejskiej dochodzi niekiedy do zadziwiających scen. Świadkami jednej z nich byli pasażerowie lubelskiego autobusu nr 10. W trakcie kursu jeden z mężczyzn rozebrał się do naga, zaczął krzyczeć, a następnie rwać dokumenty i pieniądze.

Jak wyglądają choroby psychiczne? Psycholog na fotografiach ukazał problemy swoich pacjentów
Jak wyglądają choroby psychiczne? Psycholog na fotografiach ukazał problemy swoich pacjentów [8 zdjęć]

W Polsce coraz więcej osób cierpi z powodu depresji. W 2016 roku odnotowano, że Polacy wzięli 9,5 mln

zobacz galerię

Pasażerowie, którzy przed południem wybrali jeden z kursów lubelskiego autobusu nr 10, z pewnością na długo zapamiętają tę niecodzienną podróż. Gdy kierowca dojechał do przystanku na ul. Gęsiej jeden z mężczyzn zaczął iść w stronę kabiny kierowcy. Zaczął klaskać, a następnie zdejmować z siebie kolejne elementy garderoby. Zupełnie nagi położył się na podłodze, zaczął krzyczeć niezrozumiałe słowa, a następnie rwać pieniądze i dokumenty.

Zobacz film: "Kiedy należy zgłosić się do psychiatry?"

Przeczytaj koniecznie:

Zaniepokojony kierowca od razu wezwał pomoc. - Z mężczyzną nie dało się nawiązać żadnego kontaktu, nasz pracownik zadzwonił po pogotowie i policję – mówi Weronika Opasiak, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

Użytkownicy fangage'a Spotted Lublin chętnie komentowali incydent/(Facebook.com)
Użytkownicy fangage'a Spotted Lublin chętnie komentowali incydent/(Facebook.com)

Wezwana policja zdecydowała o przewiezieniu nietypowego pasażera na badania psychiatryczne do szpitala.

Zobacz także:

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza