Satysfakcja z seksu

Seks powinien być dla nas przede wszystkim dobrą zabawą. Jest to właściwie najważniejsza zabawa dorosłych. Osiągnięcie pełnego rozluźnienia w seksie gwarantuje czerpanie z niego niezwykłej radości i satysfakcji.

Zabawa w teatr podczas seksu

Jeśli macie wrażenie, że próbowaliście już wszystkiego, znudziły was standardowe pozycje i robiliście to już prawie wszędzie, może czas, aby zmienić swoją „tożsamość” w łóżku. Możecie użyć peruk lub kupić gotowe przebrania. Możecie odgrywać wszystkie role, jakie przyjdą wam do głowy. Możecie udawać zupełnie obce sobie osoby, które widzą się pierwszy raz. Ty możesz być prostytutką, a Twój partner policjantem, Ty pokojówką – on włamywaczem. Możecie być nawet postaciami z kreskówek. Wszystko zależy od waszej wyobraźni i odrobiny szaleństwa.

Zobacz film: "Wygląd a seks"

Seks w maskach może być bardzo podniecający. Jest to jeden z najstarszych rekwizytów stosowanych przez aktorów. Po założeniu maski możesz poczuć się zupełnie inną osobą. Choć równie dobrze można zmienić swoją tożsamość bez pomocy maski. Wszystko zależy od tego, na co w danym momencie macie ochotę.

Nagość podczas seksu

Odkrycie i realizacja swoich najdziwniejszych fantazji jest formą odkrywania swojej wewnętrznej nagości. Można powiedzieć, że w seksie oprócz tego, że zrzucamy z siebie ubranie, pozbywamy się pewnego rodzaju niematerialnego płaszcza, pod którym kryje się nasza psychiczna nagość. Jest ona bardzo podniecająca, a jednak na początku budzi dużo lęku. Przezwyciężenie obaw związanych z odkryciem się jest bardzo ważną nauką, jaka płynie z seksu. Uważajcie jednak, by nie wykorzystywać do tego za każdym razem alkoholu – jest to substancja, która w większych ilościach zobojętnia nasze doznania. Marihuana i inne narkotyki są tylko substytutem prawdziwej erotycznej rozkoszy. Jeżeli dobre samopoczucie i relaks psychiczny podczas seksu uzależniamy od wymienionych substancji, może okazać się, że bez nich nie będziemy w stanie czerpać już żadnej erotycznej przyjemności.

Gdy mieliśmy po kilka lat, nie obawialiśmy się bawić w teatr, przebierać, odrywać wesołe scenki. Może warto wrócić na chwilę do przeszłości i przypomnieć sobie, jak to jest spontanicznie czerpać radość z zabawy. W seksie panują podobne zasady jak w dziecięcej zabawie. Jeśli gra staje się nieprzyjemna, bolesna lub nudna – trzeba ją przerwać, należy zaś ją kontynuować, jeśli jest podniecająca i zwariowana i kiedy czerpiemy z niej prawdziwą przyjemność. To, co odróżnia erotyczne zabawy od dziecięcych gier, to dążenie do wspaniałego finału. Jest to wielki przywilej dorosłych.

Komentarze (8)
~lala
~lala ponad rok temu

@~prawda01: dokladnie tak! uczą i robią wodę z mózgu kobietom..a potem tamte zakompleksione zatracają się dla byle kogo, byle tylko zwrócić na siebie zainteresowanie z ich strony. I jaki efekt? oni nic nie robią, zatracają instynkt łowczy a te normalne szanujące się kobiety nei mają szans...Przecież to faceci z natury są zdobywcami, po co odbierać im tę przyjemność? Rośnie później takie pokolenie piz*de*uszy i zdesperowanych dziewczyn które za wszelką cenę chcą sie facetom przypodobać i przy tym upokarzać się swoją nachalnością.Straszne jak te media ogłupiają ludzi, to całe społeczeństwo.

Odpowiedz
~anisza
~anisza ponad rok temu

Bla,bla- jeśli facet nie potrafi żyć z jedną kobietą to i tak zdradzi.Znam takie małżeństwo-ona piękna, zadbana i do tego głęboko wierząca , bogata duchowo. On- nieciekawy fizycznie - wierzący tylko fikcyjnie...

Odpowiedz
~zgnik
~zgnik ponad rok temu

Dopasowanie to wymiary czlonka odpowiednie?Takie jest przekonanie,że musi poczuć.Tak wszędzie muzgi pierze każda reklama.W tym problem,że 12 cm dyskwalifikuje z pożycia seksualnego.Żona szuka kochanka,a mąż kochankę.W takim razie czyje dzieci ?A oszustwa na portalach randek i niuanse z niby kobietami na sms są bagatelizowane.Ten proceder kwitnie a rośnie desperackie napięcie złej woli i nienawiść do kobiet tych co zaufano w sms -ach.Potem dziwicie,się,że są gwałty i patologiczne więzienia prywatne w piwnicach.To szok jakie są konsekwencje takich oszustw.

Odpowiedz
~prawda01
~prawda01 ponad rok temu

Czytam i nie wierze-badz taka..,badz taka... nie to...,nie tamto...po prostu ZENADA!!! Dawac rady kobiecie jaka ma byc dla faceta? A moze by tak ci zadufani w sobie pseudo "supermeni" napisali sobie porady jak byc prawdziwym mezczyzna dla swojej kobiety zeby nie odeszla do innego? Panowie to w was jest prolem poniewaz nie potrafiac byc prawdziwym mezczyzna zmieniacie niezadowolone z was kobiety na nowe ktorych rowniez zadowolic nie potraficie. Sami sobie zacznijcie pusac porady a nie odwrotnie:)

Odpowiedz
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Jak osiągnąć rozkosz?
najnowsze pytania

Dyskusje na forum

Artykuły Jak osiągnąć rozkosz?
Zaburzenia erekcji

Waga a satysfakcja z seksu

Waga a satysfakcja z seksu

Ostatnie badania naukowe wykazały, że zrzucenie wagi może znacznie poprawić zdolność mężczyzn do erekcji.

Jak osiągnąć rozkosz?

Seks nie jest celem samym w sobie (WIDEO)

Seks nie jest celem samym w sobie (WIDEO) Odtwórz wideo

w sobie, ale przeżycie tej chwili jako wyrazu najwyższej bliskości między partnerami. Jak zauważa psycholog mgr Anna Białous, nie powinniśmy traktować seksu, jako swego (...) rodzaju wyczynu sportowego, ponieważ to zabija całą przyjemność...

Brak orgazmu - przyczyny problemu u kobiet i mężczyzn

Jak długo trwa stosunek? (WIDEO)

Jak długo trwa stosunek? (WIDEO) Odtwórz wideo

Długość stosunku seksualnego jest kwestią indywidualną obojga partnerów. Satysfakcja z rozkoszowania się ciałem partnera, zaspokojenie potrzeb

Gra wstępna

Satysfakcja w związku

Satysfakcja w związku

Źródłem satysfakcji w związku są dla mężczyzn różnorodne pieszczoty, takie jak częste całowanie, przytulanie i czułe słówka.

Seks oralny - charakterystyka

Intymne chwile

Intymne chwile

Nawet najlepsze techniki seksu analnego nie sprawdzą się, jeśli jedna z osób będzie czuła się niekomfortowo.

Fantazje i marzenia seksualne

Swingers (WIDEO)

Swingers (WIDEO) Odtwórz wideo

Swingersi to osoby będące w trwałym związku i poszukujące innych par do uprawiania seksu. Swingowanie to swobodna wymiana parterów erotycznych (...) , rodzaj seksu grupowego. Jest to jedno z najbardziej ekstremalnych...

Życie intymne

Muzeum seksu

Muzeum seksu

do naszego wirtualnego muzeum bezpruderyjnego seksu. Jabłko Muzeum Erotyki w Berlinie. Figura z XVIII wieku Muzeum w Amsterdamie. Pas cnoty (...) w Berlinie. Figurki erotyczne Muzeum Erotyki w Berlinie. Nałożnica i pies Muzeum...

Pierwszy raz

Seks nastolatków

Seks nastolatków

Edukacja młodych pomoże zapoznać ich z różnymi sposobami antykoncepcji i uświadomić, że współżycie łączy się z rodzicielstwem.

Problemy z seksem

Uprawiasz seks nieregularnie? Poznaj konsekwencje

Uprawiasz seks nieregularnie? Poznaj konsekwencje

Czy uprawiasz seks regularnie? Z danych zawartych w największym do tej pory raporcie na temat życia seksualnego Polaków, autorstwa prof. Zbigniewa (...) Izdebskiego, wynika, że seks raz w tygodniu uprawia 28 proc. Polaków...