Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Secret Ewy Chodakowskiej - dla kogo, jak wygląda, jak ćwiczyć

Secret Ewy Chodakowskiej jest bardzo dobrą propozycją dla początkujących osób zainteresowanych fitnessem i chcących zdobyć smukłą sylwetkę. Secret Ewy Chodakowskiej to zestaw ćwiczeń wymagający od nas posiadania jedynie koca lub maty. Zestaw ćwiczeń ma za zadanie zrelaksować nas po ciężkim dniu, pomóc w rozluźnieniu się. Dzięki Secretowi Ewy Chodakowskiej zachowamy silny i zdrowy kręgosłup, a pierwsze efekty treningu dostrzeżemy już po wykonaniu dziesięciu sesji.

Zobacz film: "Chodakowska: Widzę po statystykach, że Polki mobilizują się jesienią do ćwiczeń"

spis treści

1. Secret Ewy Chodakowskiej - dla kogo?

Trening SecretEwy Chodakowskiej to ćwiczenia stworzone z myślą o kobietach, a także o mężczyznach. Dzięki niemu będziemy mogli spalić tkankę tłuszczową i wzmocnimy ciało.

Trening z Secretem Ewy Chodakowskiej trwa w całości około czterdziestu minut. Nie jest to skomplikowany i intensywny trening, do którego przyzwyczaić moglibyśmy się po innych programach treningowych Ewy Chodakowskiej.

Secret wykonujemy w powolnym tempie, a same ćwiczenia są raczej relaksacyjne, przez co można je wykonywać wieczorem, po przebyciu ciężkiego i stresującego dnia. Wszystkie ćwiczenia wykonujemy w pozycji leżącej.

Secret Ewy Chodakowskiej to trening dla każdego, kto chce poprawić kondycję bez nadmiernie wymagających ćwiczeń
Secret Ewy Chodakowskiej to trening dla każdego, kto chce poprawić kondycję bez nadmiernie wymagających ćwiczeń (123RF)

2. Secret Ewy Chodakowskiej - jak wygląda?

Secret Ewy Chodakowskiej oferuje nam różne ćwiczenia, które pomogą nam wyćwiczyć mięśnie brzucha, a także uda, pośladki, plecy oraz ręce. Każde z ćwiczeń treningu Secret wykonać musimy odpowiednią ilość razy, zanim będziemy mogli przejść dalej.

Po każdej serii program daje nam czas na chwilę rozluźnienia, tak, abyśmy mogli zebrać siły na dalsze ćwiczenia. Jest to program przygotowany z myślą o wszystkich osobach, które chcą wyćwiczyć mięśnie, jednak nie mają wystarczająco dużo wprawy na wykonywanie takich treningów, jak Skalpel czy Killer.

5 popularnych przekąsek po treningu, które tuczą
5 popularnych przekąsek po treningu, które tuczą [6 zdjęć]

Kiedy po ciężkim treningu przychodzi czas na regeneracyjny posiłek, warto upewnić się, że sięgamy po...

zobacz galerię

Secret Chodakowskiej oparty jest o ćwiczenia pochodzące z metody pilates, dzięki którym w łagodny sposób będziemy mogli wzmocnić mięśnie całego ciała. Każde ćwiczenie programu Secret wykonujemy na macie, nie potrzeba także wielkiej ilości powtórzeń, co skutecznie wprowadza do programu dynamikę i zapobiega przemęczaniu.

Secret Ewy Chodakowskiej to, według samej autorki, program, dzięki któremu w łagodny i prosty sposób będziemy w stanie ukształtować długie, elastyczne, silne oraz proporcjonalne mięśnie.

3. Secret Ewy Chodakowskiej - jak ćwiczyć?

Każde ćwiczenie, na które składa się program treningowy Secret Ewy Chodakowskiej jest dokładnie wytłumaczone przez trenerkę, zatem nie będziemy musieli się zbyt długo zastanawiać nad tym, czy wykonujemy ćwiczenie z poprawną techniką. Materiały wideo są starannie przygotowane, a trenerka cały czas stara się utrzymywać kontakt z osobą ćwiczącą.

Koniecznie przeczytaj

Trening Secret składa się z ćwiczeń w pięciu pozycjach. Na pierwszy ogień idą intensywne ćwiczenia na mięśnie brzucha. W razie problemów z wykonaniem niektórych ćwiczeń, możemy skorzystać z porad trenerki dołączonych do treningu. Każde ćwiczenie zostaje dokładnie omówione, a sam trening oferuje wiele ćwiczeń na różne partie ciała, takie jak mięśnie nóg, pleców, klatki piersiowej oraz talię.

Ćwiczenia zakończone są relaksującym rozciąganiem. Ćwiczenia w programie Secret pomogą nam wymodelować sylwetkę i poprawić wygląd wszystkich partii ciała.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy