Trwa ładowanie...

Seks nasz powszedni (WIDEO)

Zobacz film: "Seks nasz powszedni"

W Polsce o seksie się nie rozmawia. Jak wyglądają statystyki? Czy jesteśmy zadowoleni ze swojego życia erotycznego i nie chcemy wprowadzić do niego żadnych zmian? Jak zachowują się Polacy w łóżku? Czy seks Polaków jest monotonny i nie starają się oni go urozmaicić? Obejrzyj materiał i sprawdź 10 korzyści z seksu, które cię zaskoczą.

Najczęstsze przyczyny zrezygnowania z seksu to problemy z erekcją, takie jak: przedwczesny wytrysk, zaburzenia erekcji, krótka erekcja lub niepełny wzwód. Warto spróbować rozwiązać te problemy, sięgając po leki na potencję lub po jedzenie, które wspomaga seks. Okazuje się, że istnieje co najmniej 9 powodów dla których warto uprawiać seks każdego dnia. Zalety seksu to między innymi poprawa nastroju, zniwelowanie bólu głowy, odprężenie a także wzmocnienie intymności w związku. Ze względu na to dość popularne jest zjawisko określane jako uzależnienie od seksu.

Dowiedz się jak wielka jest potęga pocałunku, dlaczego warto się całować i poznaj sekrety całowania. Dlaczego seks to temat tabu, nikt nie rozmawia wprost o swoich problemach w łóżku? Jak powinno wyglądać udane życie seksualne? Czy seks może być satysfakcjonujący jedynie na początku związku, kiedy trwa zauroczenie i motyle w brzuchu? Czy związek bez seksu jest możliwy? Ile powinien trwać stosunek seksualny?

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza