Trwa ładowanie...

Sekszabawy

Zabawy seksualne pozwalają urozmaicić życie erotyczne i przełamać monotonię stosunków seksualnych. Seksowna bielizna, gadżety i przebrania erotyczne pomagają wielu parom w rozbudzeniu namiętności i pożądania, jakie niegdyś im towarzyszyły. Dlatego też warto przełamać wstyd i dać się ponieść emocjom w pewnych sytuacjach. Należy jednak pamiętać, że seks zabawy są raczej przeznaczone dla par, które mają za sobą długi staż łóżkowy, znają doskonale swoje ciała i wiedzą, na ile mogą sobie pozwolić.

Zobacz film: "Narkotyki i seks"

spis treści

1. Jak urozmaicić seks?

Pary, które są ze sobą i współżyją od kilka lat, potrzebują jakiś bodźców, aby monotonia w związku nie wpływała negatywnie na ich wzajemne relacje. Powszechnie wiadomo, że wiele par rozstaje się, bo nie układają im się życie erotyczne, w którym brakuje namiętności i spontaniczności. Seks w związkuodgrywa niezwykle ważną rolę, dlatego warto zadbać o jego jakość. Musisz wsłuchać się w swoje pragnienia seksualne, ale także rozpoznać, jakich zachowań w łóżku oczekuje od ciebie partner? Zastanówcie się, jakie gadżety erotyczne, stroje i przebrania będą wam potrzebne i wspólnie pomyślcie o urozmaiceniu waszego życia erotycznego.

2. Zabawy erotyczne dla par

Ciekawym urozmaiceniem życia erotycznego może być zainscenizowane jakieś sytuacji i wcielenie się partnerów w określone role. Zabawy seksualne wymagają chwilowego zapomnienia, pozbycia się wstydu i oderwania od rzeczywistości. Oto przykłady sekszabaw:

  • niewinna uczennica – ta zabawa erotyczna wymaga odpowiedniego stroju: plisowanej krótkiej spódniczki, białej bluzki i podkolanówek; wciel się w rolę uczennicy, a twój partner, niech będzie surowym nauczycielem, który ukarze cię klapsem w pośladek;
  • sekstelefon – może poprzedzać udany seks i zacząć się, gdy twój partner jest jeszcze w pracy; zadzwoń do niego niespodziewanie i uwodzicielskim głosem zadaj pytanie: „Chcesz wiedzieć, co mam właśnie na sobie?” albo „Czy wiesz, jakiego koloru mam dziś bieliznę?” – robudzenie mężczyzny gwarantowane;
  • zabawa w doktora – niech twój partner będzie doktorem, a ty jego pacjentką, która przychodzi do niego z wizytą; nie zakładaj bielizny pod bluzkę, żebyś na prośbę mężczyzny: „proszę się rozebrać”, mogła od razu pokazać się mu w całej okazałości; pamiętajcie także o akcesoriach, takich jak: stetoskop, biały fartuch, czepek;
  • nieznajomy hydraulik – mężczyzna przebiera się za hydraulika, a kobieta w kusym stroju krząta się po kuchni; hydraulik naprawia coś pod zlewem, mając głowę na wysokości ud swoje partnerki, dalszy scenariusz już łatwo sobie wyobrazić.

3. Zabawy seksualne

Wiele par twierdzi, że podnieca ich filmowanie ich stosunku seksualnego i pieszczot lub sesje fotograficzne przesycone erotyzmem. Możecie pomyśleć o zaaranżowaniu przestrzeni w sypialni i specjalnym przebraniu, które zostaną uwiecznione na filmie lub zdjęciu. Niezwykle pobudzającą zabawą jest sesja fotograficzna, w której partnerka zdejmuje poszczególne części stroju. Nastraja ona zarówno mężczyznę, jak i kobietę. Finałem jest oczywiście stosunek seksualny.

Zabawy seksualne mogą być niezwykle przyjemne i pozytywnie wpływać na relacje kochanków. Zanim jednak je rozpoczniecie, powinniście porozmawiać o tym, na co możecie sobie podczas nich pozwolić i gdzie przebiegają granice, których przekroczenie mogłoby zranić drugą osobę.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.