Trwa ładowanie...

Selena Gomez poszukuje profesjonalnej pomocy. Chodzi o jej stan psychiczny

Według licznych doniesień, 24-letnia wokalistka Selena Gomez poszukuje profesjonalnej pomocy w walce z depresją. Poza tym, poszukuje też porad w związku ze zdiagnozowanym u niej toczniem.

Selena Gomez potrzebuje wytchnienia, aby uporać się z problemami psychicznymi
Selena Gomez potrzebuje wytchnienia, aby uporać się z problemami psychicznymi (Shutterstock)

Źródło „Us Weekly” donosi, że "Selena ma do czynienia z toczniem, ale ważne jest też skupienie się na jej zdrowiu psychicznym". Obiekt  na obrzeżach Nashville, w którym teraz przebywa, jest "miejscem prywatnym i cichym", ale i "bardzo intensywnym" - donosi „The Insider".

Selena w weekend pojawiła się w Tennesse po długiej nieobecności, która trwała od sierpnia. Wielu świadków potwierdziło wiadomość, że piosenkarka zatrzymała się w sobotę w Texas Roadhouse Alcoa na popołudniowy posiłek.

„Lubiła chodzić tam na późny obiad" - mówi jeden z naocznych świadków. "Była bardzo miła dla wszystkich i dla swoich fanów i chętnie robiła sobie z nimi zdjęcia."

Pod koniec sierpnia Gomez ogłosiła, że potrzebuje przerwy z uwagi na to, iż chce przez chwilę skupić się na sobie i swoim zdrowiu. Piosenkarka ujawniła także, że ​​cierpi na „skutki uboczne tocznia", takie jak lęk, ataki paniki i depresji, którym chce stawić czoła.

ZOBACZ TAKŻE

Czym objawia się toczeń?

„Chcę być proaktywna i skoncentrować się na moim zdrowiu i szczęściu, dlatego zdecydowałam, że najlepszym rozwiązaniem jest, abym poświęciła sobie trochę czasu wolnego" - wyjaśniła piosenkarka, dziękując swoim fanom za wsparcie i zrozumienie.

Ogólnie rzecz biorąc, Gomez ma nadzieję, że inni pójdą za jej przykładem i również będą walczyć z własnymi chorobami. „Wiem, że nie jestem sama. Mam nadzieję, że zachęcę innych, aby rozwiązać swoje własne problemy."

Artystka wykonująca utwór„Come and Get It" ujawniła pierwsze rozpoznanie tocznia w październiku ubiegłego roku.

„Kiedy zdiagnozowano u mnie tocznia, przeszłam chemioterapię. Właśnie tym była spowodowana moja przerwa. Być może miałem udar" - powiedziała Selena Gomez w 2014 roku, kiedy spędzała większość swojego czasu z dala od centrum uwagi, co spowodowało sporo spekulacji.

"Bardzo chciałam wtedy powiedzieć: nie macie pojęcia przez co przechodzę" - wspomina. "Zamknęłam się z dala od wszystkich do czasu, gdy znów byłam pewna siebie i czułam się komfortowo".

„Zdiagnozowano u mnie tocznia. Moja mama przeszła poronienie. Musiałam więc odwołać moją trasę koncertową. Potrzebowałam czasu, aby dojść do siebie” – podsumowuje Selena Gomez.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.