Trwa ładowanie...
Przeczytaj comiesięczny raport abcZdrowie
Temat miesiąca: WĄTROBA Czytaj więcej >

Skąd bierze się déjà vu? (WIDEO)

Zobacz film: "Skąd bierze się déjà vu?"

Déjà vu to dość częste zjawisko. Polega ono na tym, że odczuwamy głębokie przeświadczenie, że to, czego właśnie doświadczamy, miało już miejsce. Jednocześnie jesteśmy mocno przekonani, że nie jest to możliwe. Statystyki pokazują, że aż 96 proc. osób twierdzi, że choć raz w życiu doświadczyła tego zjawiska. Ciężko jednoznacznie określić skąd się wzięła nazwa déjà vu, jednak niemal natychmiast, gdy ludzie zaczęli sobie uświadamiać to zjawisko, zaczęto szukać jego przyczyn. Skąd się bierze déjà vu? Zobacz materiał.

Sprawdź także:

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza