Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

Skończ z cierpieniem, zacznij cieszyć się życiem!

7 listopada ukazał się poradnik "Skończ z cierpieniem, ciesz się życiem!" autorstwa Byron Katie. Wydawcą książki jest G+J Książki. Byron Katie na podstawie swoich doświadczeń stworzyła metodę PRACA (The Work), która pomaga osiągnąć duchowe i psychiczne uzdrowienie. Rewolucyjna metoda dążenia do szczęścia w różnych dziedzinach życia zyskała sławę i uznanie na całym świecie, a autorka prowadzi wykłady i warsztaty, podczas których pokazuje, jak z pomocą PRACY zmienić swoje życie na lepsze. Kluczowe znaczenie w metodzie Byron Katie odgrywa zdobycie umiejętności rozpoznawania myśli, które wywołują stres. Poprzez kwestionowanie stresującej myśli, można uświadomić sobie, gdzie leży przyczyna napięcia i znaleźć sposób na pozbycie się go.

Zobacz film

Z metodą Byron Katie zapoznały się już setki tysięcy osób na świecie. Wcześniejsze dokonania autorki to bestsellerowe poradniki: "Kłamstwa o miłości", "Radość każdego dnia" oraz "Kochaj, co masz!".

Tytuł: "Skończ z cierpieniem, ciesz się życiem!"

Autor: Byron Katie

Wydawnictwo: G+J Książki

ISBN 978-83-7778-265-1

Liczba stron: 240

Format: 130 x 195 mm

Cena detaliczna: 31,90 zł

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza