Trwa ładowanie...

Świntuszenie w łóżku

Jeśli zdecydujesz się na mówienie świństewek podczas seksu, pamiętaj o tym, by zsynchronizować oddechy, dźwięki i ruchy ciała. Wdychaj głęboko, tak by twój partner cię usłyszał, a sprośne rzeczy mów na wydechu. Pamiętaj o seksownym głosie, możesz mówić szeptem. Ponadto staraj się wymawiać poszczególne słowa wyraźnie. Najważniejsze jest to, jak mówisz, ale treść również ma znaczenie. Jakie słowa i wyrażenia chętnie usłyszy twój partner? W jaki sposób włączyć świntuszenie do pożycia?

Zobacz film: "Orgazm wielokrotny"

spis treści

1. Sprawdzone sprośne kwestie

Zanim wypróbujesz na swoim partnerze mówienie różnych świństewek, które przychodzą ci do głowy, zadaj sobie kilka pytań: Co najbardziej podnieca cię w partnerze? Jak czujesz się, gdy cię dotyka? Jak czujesz się w tym momencie? Mówienie sprośnych rzeczy powinno mieć związek z powyższymi kwestiami. Warto poddać się chwili. Jeśli w danym momencie czujesz dreszcze pożądania, powiedz to. Unikaj długich zdań i słowa “ponieważ”. Dłuższe wypowiedzi podziel na kilka krótszych elementów. Będzie to brzmiało bardziej naturalnie niż wypowiedziane szybko zdania złożone. Zamiast mówić: “Widok twojego nagiego ciała sprawia, że jest mi gorąco, ponieważ nie mogę ci się oprzeć”, spróbuj tę samą wiadomość przekazać inaczej. Podziel to zdanie na kilka fragmentów, między którymi będą wdechy. Możesz to zrobić w następujący sposób: “Widok twojego nagiego ciała,” – szybki wdech – “sprawia, że jest mi gorąco.” – wdech – “Nie mogę ci się oprzeć.” Plusem dzielenia świństewek na części jest zyskanie odrobiny czasu na przemyślenie, co powiedzieć dalej. Aby nieco podkręcić atmosferę, zastanów się, co chcesz robić w łóżku. Nie krępuj się, pomyśl o takich kwestiach jak gra wstępna, seks oralny lub analny, zabawki erotyczne, różne pozycje i ciekawe techniki. Rozmyślanie o tych elementach stosunku pomoże ci z łatwością wymyślić różne pikantne kwestie. Jeśli jednak brak ci pomysłów, możesz pójść na skróty i “pożyczyć” sprośne wypowiedzi z filmów dla dorosłych. Podczas oglądania filmów z pewnością zauważysz, że aktorzy często powtarzają te same słowa kilkakrotnie. To bardzo dobra technika mówienia świństewek. Wystarczy powiedzieć to samo (z niewielkimi modyfikacjami) coraz szybciej, by podkreślić stan podniecenia. Twój partner powinien otrzymać prostą wiadomość: jest tak gorący, że musisz go mieć natychmiast!

Pamiętaj o używaniu przymiotników i przysłówków. Najlepiej sprawdzają się krótkie słowa, takie jak: mokry, twardy, wilgotny, gorąco, szybko, mocno, ciasno itp. Unikaj przy tym wyszukanych metafor. Lepsze będą krótkie stwierdzenia, a nawet przekleństwa. Używając przekleństw, warto mówić głośno, wtedy efekt będzie lepszy. Warto sobie jednak uświadomić, że nie każdy lubi słuchać tego typu wyrażeń. Jeśli zauważysz, że twój partner nie czuje się pewnie, słuchając przekleństw w łóżku, zmień taktykę.

2. Gra dla dwojga

Swoistym rodzajem mówienia sprośnych rzeczy jest wcielanie się w różne postaci. “Granie” innych ludzi stwarza bowiem szerokie pole do popisu dla par, które chcą poświntuszyć. Wypowiada się wówczas nie pojedyncze kwestie, a całe dialogi. Dlaczego taka zabawa dla dwojga jest ekscytująca? Przede wszystkim pozwala spełnić różne fantazje erotyczne. Na początek można wypróbować dominację. Jedna z osób jest stroną dominującą, a druga poddaną. Partner dominujący powinien być bardziej agresywny w domaganiu się spełnienia swoich potrzeb. Ma za zadanie dowodzić “akcją” i wymagać. Krótkie komendy typu: “Rozłóż nogi!” są skuteczniejsze niż wyszukane kwestie. Partner pełniący rolę osoby poddanej ma dwa scenariusze do wyboru: może być uległy lub oporny. Rola partnera opornego jest nieco ciekawsza. Stwarza bowiem większe pole do popisu dla obojga partnerów. Strona poddana może na przykład błagać o litość podczas wykonywania konkretnych czynności lub zgodzić się na nie dopiero po wielu groźbach. Jeśli twój partner nie najlepiej radzi sobie w roli dominującej, możesz mu pomóc. Kiedy zobaczysz, że brak mu inwencji, możesz spytać: “Co mi zrobisz, jeśli tego nie zrobię?” Warto także ustalić więcej szczegółów zabawy w łóżku. Wcielenie się w pielęgniarkę i pacjenta lub pana i niewolnicę może znacznie ułatwić wymyślanie kwestii.

Wspólne świntuszenie może być świetną zabawą, pod warunkiem że oboje partnerzy czują się komfortowo, mówiąc i słuchając sprośnych rzeczy w łóżku. Warto wypracować z partnerem pikantne kwestie i różne scenariusze, które podniosą temperaturę w sypialni o kilka stopni.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza