Syn Edyty Górniak trafił do szpitala w Los Angeles

Edyta Górniak znana jest z tego, że zawsze słucha tego, co podpowiada jej serce, a najbardziej słucha tego, co jej podpowiada intuicja. Tak też było, kiedy gwiazda po wakacjach spędzonych w willi położonej nad brzegiem oceanu w Los Angeles wiedziała, że to miejsce jest stworzone dla niej i jej syna Allana.

Jako że w Polsce diwa musiała wiecznie walczyć o prywatność, postanowiła przenieść się do Los Angeles i zamieszkać w tej samej willi, w której spędziła wakacje z synem.

Polecane wideo:

Allan od września zaczął chodzić do nowej szkoły, w której szybko się zaaklimatyzował. Edyta, jako że miała doświadczenie w życiu na dwa domy, łatwo zorganizowała logistykę.

W ostatnim czasie wokalistka miała wrócić na chwilę do Polski na nagrania programu „Hit Hit Hurra”, niestety musiała odwołać swój przyjazd. Allan nagle źle się poczuł, a ponieważ jego dolegliwości nie ustępowały, podjęto decyzję o udaniu się do szpitala.

Allan zaczął odczuwać silne bóle brzucha, gdy wraz z mamą rozpoczęli przygotowania do podróży do Polski. Piosenkarka postanowiła nie czekać, aż sytuacja się uspokoi w obawie o bezpieczeństwo swojego ukochanego synka i pojechała z nim do szpitala. Na miejscu dowiedziała się, że chłopiec cierpi z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego i wkrótce będzie operowany.

Funkcja wyrostka robaczkowego nie jest do końca znana. Człowiek nie odczuwa, żadnej zmiany po jego usunięciu, jednak stan zapalny, jaki się w nim czasem rozwija, powoduje ogromny ból i nieoperowany może doprowadzić do wielu poważnych powikłań, a nawet śmierci. Dlatego w kwestii zapalenia wyrostka robaczkowego najistotniejsza jest szybka diagnoza i operacja.

Zapalenie wyrostka może się rozwinąć u osób w różnym wieku, ale najczęściej pojawia się u osób między 20 a 40 rokiem życia i stanowi jeden z najczęstszych powodów operacji jamy brzusznej.

Intuicja Edyty jak zawsze jej nie zawiodła. Diwa postanowiła, że nie opuści syna w tak ciężkich dla niego chwilach. W związku z tym fani niestety nie zobaczą jej w jednym z odcinków programu, gdzie pełni ona funkcję jurorki. Producenci zadziałali błyskawicznie i udało im się namówić Kayah, aby zastąpiła Górniak w programie.

8 smakołyków, które przyniosą ulgę w bólu

Imbir zwalcza nudności, chorobę lokomocyjną oraz posiada właściwości przeciwzapalne. Co ciekawe, badania wykazują, że działa również jako naturalny środek...

„Właśnie w tej chwili zastępuję koleżankę, my Mamy musimy trzymać się razem! Trzymamy kciuki i wierzymy, że wszystko będzie dobrze... Na nagraniu programu "Hit Hit Hurra"! Zostawcie lajka, jeśli oglądacie ten program” – napisała Kayah na swoim koncie na Facebooku.

Natomiast Edyta na swoim instagramie opublikowała zdjęcie ze swoim synkiem sprzed kilku lat z podpisem: Silniejsza niż kiedykolwiek.

Wierzymy, że Allan niedługo opuści szpital po udanej operacji. Trzymamy kciuki!

Marta Pawlak, 8 miesięcy temu

Newsy

Komentarze (1)
~yen
~yen 7 miesięcy temu

Ten tekst jest tak infantylny, że oczy szczypią od czytania. Boże tak Górniak jest tak egzaltowana, że już nie można tego znieść. Ten tekst pani Górniak: "Silniejsza niż kiedykolwiek" Hi hi śmieszne babsko.

Odpowiedz
Artykuły Newsy
Newsy

Nietypowe rzeczy, które utknęły w ciele w 2016 r.

Nietypowe rzeczy, które utknęły w ciele w 2016 r.

Dziwne przedmioty Rzeczy, które mogą utknąć w jamach ciała człowieka są naprawdę zadziwiające. Bardziej jednak dziwi fakt, jak to się wszystko tam znalazło... U.S. Consumer Product Safety Commission wydało listę przedmiotów w ciele, z którymi zgłaszali...

Newsy

Nowe odkrycie naukowców. Jagody blushwood lekarstwem na raka

Nowe odkrycie naukowców. Jagody blushwood lekarstwem na raka

Jagody blushwood Naukowcy z QIMR Berghofer właśnie odkryli, że substancja z owocu, który rośnie wyłącznie w Australii może wspomóc walkę z rakiem. Niedawno opublikowali wyniki trwających 8 lat badań w czasopiśmie naukowym "PLOS ONE". Badacze mówią, że...

Newsy

Dr Bachański wrócił do Centrum Zdrowia Dziecka

Dr Bachański wrócił do Centrum Zdrowia Dziecka Odtwórz wideo

Sąd nakazał przywrócenie do pracy dr. Marka Bachańskiego, który w Centrum Zdrowia Dziecka w leczeniu swoich pacjentów stosował medyczną marihuanę. Czy neurochirurg będzie nadal stosował taką terapię? Jak wyglądały jego pierwsze dni w pracy? Powiedziała...

Newsy

Badania wskazują, że użytkownicy Facebooka żyją dłużej

Kontakty społeczne z przyjaciółmi na pewno są dobre dla naszego zdrowia psychicznego, dobrego samopoczucia i ogólnego stanu organizmu. Nowe badania jednak sugerują, że nawet internetowe znajomości pozytywnie wpływają na zdrowie. Więzi społeczne pozytywnie...

Newsy

Zmarł wokalista Dead or Live - Pete Burns

Nie żyje wokalista grupy "Dead or Live" Pete Burns. Gwiazdor zmarł w niedzielę z powodu rozległego ataku serca. Miał 57 lat. O śmierci poinformował jego agent w oświadczeniu zamieszczonym na oficjalnym profilu internetowym Burnsa na Twiterze. Przyjaciele...

Newsy

Nowa metoda w wykrywaniu chorób prionowych

Naukowcy opracowali metodę, która oparta jest na biochemicznych testach, które wykrywają priony we krwi osób z chorobą Creutzfeldt-Jakoba. Wygląda na to, że może być to użytecznym narzędziem, które wykryje chorobę zanim pojawią się jej pierwsze objawy. Publikacje...