Syn Edyty Górniak trafił do szpitala w Los Angeles

Edyta Górniak znana jest z tego, że zawsze słucha tego, co podpowiada jej serce, a najbardziej słucha tego, co jej podpowiada intuicja. Tak też było, kiedy gwiazda po wakacjach spędzonych w willi położonej nad brzegiem oceanu w Los Angeles wiedziała, że to miejsce jest stworzone dla niej i jej syna Allana.

Jako że w Polsce diwa musiała wiecznie walczyć o prywatność, postanowiła przenieść się do Los Angeles i zamieszkać w tej samej willi, w której spędziła wakacje z synem.

Allan od września zaczął chodzić do nowej szkoły, w której szybko się zaaklimatyzował. Edyta, jako że miała doświadczenie w życiu na dwa domy, łatwo zorganizowała logistykę.

W ostatnim czasie wokalistka miała wrócić na chwilę do Polski na nagrania programu „Hit Hit Hurra”, niestety musiała odwołać swój przyjazd. Allan nagle źle się poczuł, a ponieważ jego dolegliwości nie ustępowały, podjęto decyzję o udaniu się do szpitala.

Allan zaczął odczuwać silne bóle brzucha, gdy wraz z mamą rozpoczęli przygotowania do podróży do Polski. Piosenkarka postanowiła nie czekać, aż sytuacja się uspokoi w obawie o bezpieczeństwo swojego ukochanego synka i pojechała z nim do szpitala. Na miejscu dowiedziała się, że chłopiec cierpi z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego i wkrótce będzie operowany.

Funkcja wyrostka robaczkowego nie jest do końca znana. Człowiek nie odczuwa, żadnej zmiany po jego usunięciu, jednak stan zapalny, jaki się w nim czasem rozwija, powoduje ogromny ból i nieoperowany może doprowadzić do wielu poważnych powikłań, a nawet śmierci. Dlatego w kwestii zapalenia wyrostka robaczkowego najistotniejsza jest szybka diagnoza i operacja.

Zapalenie wyrostka może się rozwinąć u osób w różnym wieku, ale najczęściej pojawia się u osób między 20 a 40 rokiem życia i stanowi jeden z najczęstszych powodów operacji jamy brzusznej.

Intuicja Edyty jak zawsze jej nie zawiodła. Diwa postanowiła, że nie opuści syna w tak ciężkich dla niego chwilach. W związku z tym fani niestety nie zobaczą jej w jednym z odcinków programu, gdzie pełni ona funkcję jurorki. Producenci zadziałali błyskawicznie i udało im się namówić Kayah, aby zastąpiła Górniak w programie.

8 smakołyków, które przyniosą ulgę w bólu

Imbir zwalcza nudności, chorobę lokomocyjną oraz posiada właściwości przeciwzapalne. Co ciekawe, badania wykazują, że działa również jako naturalny środek...

„Właśnie w tej chwili zastępuję koleżankę, my Mamy musimy trzymać się razem! Trzymamy kciuki i wierzymy, że wszystko będzie dobrze... Na nagraniu programu "Hit Hit Hurra"! Zostawcie lajka, jeśli oglądacie ten program” – napisała Kayah na swoim koncie na Facebooku.

Natomiast Edyta na swoim instagramie opublikowała zdjęcie ze swoim synkiem sprzed kilku lat z podpisem: Silniejsza niż kiedykolwiek.

Wierzymy, że Allan niedługo opuści szpital po udanej operacji. Trzymamy kciuki!

Marta Pawlak, 10 miesięcy temu

Newsy

Komentarze (1)
~yen
~yen 9 miesięcy temu

Ten tekst jest tak infantylny, że oczy szczypią od czytania. Boże tak Górniak jest tak egzaltowana, że już nie można tego znieść. Ten tekst pani Górniak: "Silniejsza niż kiedykolwiek" Hi hi śmieszne babsko.

Odpowiedz
Artykuły Newsy
Newsy

Miłość do koni mogła ją zabić!

Miłość do koni mogła ją zabić!

Sport to zdrowie? Każdy z nas ma pasję. I o ile czytanie książek, zbieranie znaczków czy monet nie wiąże się z większym niebezpieczeństwem, o tyle są hobby, które mogą zagrażać zdrowiu, a nawet życiu. Z pewnością należy do nich skakanie na bungee, motocross,...

Newsy

Badania wskazują, że użytkownicy Facebooka żyją dłużej

Kontakty społeczne z przyjaciółmi na pewno są dobre dla naszego zdrowia psychicznego, dobrego samopoczucia i ogólnego stanu organizmu. Nowe badania jednak sugerują, że nawet internetowe znajomości pozytywnie wpływają na zdrowie. Więzi społeczne pozytywnie...

Newsy

Nowa metoda w wykrywaniu chorób prionowych

Naukowcy opracowali metodę, która oparta jest na biochemicznych testach, które wykrywają priony we krwi osób z chorobą Creutzfeldt-Jakoba. Wygląda na to, że może być to użytecznym narzędziem, które wykryje chorobę zanim pojawią się jej pierwsze objawy. Publikacje...

Newsy

Ta ryba może być kluczem do walki z dziecięcą białaczką

Kluczem do wczesnego wykrywania dziecięcej białaczki mogą okazać się tysiące małych ryb, które wkrótce mogą pływać w laboratorium Wayne State University. Nowy projekt badawczy wykorzystuje ryby z gatunku danio pręgowany do identyfikacji genetycznych...

Newsy

Czy wszystkie leki będzie można podawać przez skórę?

Naukowcy z Japonii prawdopodobnie wykonali milowy krok w sposobie dystrybucji leków w naszym organizmie. Odnaleźli drogę, jak przygotować skórę, aby była ****bardziej przepuszczalna dla leków. Skóra człowieka jest nieprzepuszczalną barierą dla środowiska,...