Trwa ładowanie...

Syn Edyty Górniak trafił do szpitala w Los Angeles

Edyta Górniak znana jest z tego, że zawsze słucha tego, co podpowiada jej serce, a najbardziej słucha tego, co jej podpowiada intuicja. Tak też było, kiedy gwiazda po wakacjach spędzonych w willi położonej nad brzegiem oceanu w Los Angeles wiedziała, że to miejsce jest stworzone dla niej i jej syna Allana.

Jako że w Polsce diwa musiała wiecznie walczyć o prywatność, postanowiła przenieść się do Los Angeles i zamieszkać w tej samej willi, w której spędziła wakacje z synem.

Allan od września zaczął chodzić do nowej szkoły, w której szybko się zaaklimatyzował. Edyta, jako że miała doświadczenie w życiu na dwa domy, łatwo zorganizowała logistykę.

W ostatnim czasie wokalistka miała wrócić na chwilę do Polski na nagrania programu „Hit Hit Hurra”, niestety musiała odwołać swój przyjazd. Allan nagle źle się poczuł, a ponieważ jego dolegliwości nie ustępowały, podjęto decyzję o udaniu się do szpitala.

Edyta Górniak została z synem w LA dopóki nie opuści on szpitala
Edyta Górniak została z synem w LA dopóki nie opuści on szpitala (AKPA)

Allan zaczął odczuwać silne bóle brzucha, gdy wraz z mamą rozpoczęli przygotowania do podróży do Polski. Piosenkarka postanowiła nie czekać, aż sytuacja się uspokoi w obawie o bezpieczeństwo swojego ukochanego synka i pojechała z nim do szpitala. Na miejscu dowiedziała się, że chłopiec cierpi z powodu zapalenia wyrostka robaczkowego i wkrótce będzie operowany.

Funkcja wyrostka robaczkowego nie jest do końca znana. Człowiek nie odczuwa, żadnej zmiany po jego usunięciu, jednak stan zapalny, jaki się w nim czasem rozwija, powoduje ogromny ból i nieoperowany może doprowadzić do wielu poważnych powikłań, a nawet śmierci. Dlatego w kwestii zapalenia wyrostka robaczkowego najistotniejsza jest szybka diagnoza i operacja.

ZOBACZ TAKŻE:

Zapalenie wyrostka może się rozwinąć u osób w różnym wieku, ale najczęściej pojawia się u osób między 20 a 40 rokiem życia i stanowi jeden z najczęstszych powodów operacji jamy brzusznej.

Intuicja Edyty jak zawsze jej nie zawiodła. Diwa postanowiła, że nie opuści syna w tak ciężkich dla niego chwilach. W związku z tym fani niestety nie zobaczą jej w jednym z odcinków programu, gdzie pełni ona funkcję jurorki. Producenci zadziałali błyskawicznie i udało im się namówić Kayah, aby zastąpiła Górniak w programie.

„Właśnie w tej chwili zastępuję koleżankę, my Mamy musimy trzymać się razem! Trzymamy kciuki i wierzymy, że wszystko będzie dobrze... Na nagraniu programu "Hit Hit Hurra"! Zostawcie lajka, jeśli oglądacie ten program” – napisała Kayah na swoim koncie na Facebooku.

Natomiast Edyta na swoim instagramie opublikowała zdjęcie ze swoim synkiem sprzed kilku lat z podpisem: Silniejsza niż kiedykolwiek.

Wierzymy, że Allan niedługo opuści szpital po udanej operacji. Trzymamy kciuki!

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.