Trwa ładowanie...

"Tak miało być" Wayne W. Dyer

"Tak miało być" Wyne'a W. Dyera od Wydawnictwa Samsara to niepowtarzalna, pouczająca i jednocześnie wzruszająca książka.

Wayne Dyer - autor bestsellerowych książek, trener rozwoju osobistego, profesor uniwersytecki oraz psychiatra - napisał swój pamiętnik i zaprasza nas wszystkich do lektury. Przedstawia nam swoje życie w bardzo intymny i szczegółowy sposób, ale wzbogaca je o swoje spostrzeżenia i komentarze z obecnej perspektywy, co jest bardzo rzadko spotykane i nadaje powieści wyjątkowy wydźwięk.

Prosty język, plastyczne opisy i wspominane sytuacje (opuszczenie przez ojca, sierociniec, służba w armii, historia pisarstwa) - wszystko to sprawia, że czytelnik wraz z autorem zagłębia się w jego wspomnienia, śledzi jego życie i przeżywa je na swój sposób. Jednocześnie pozwala wciągnąć się w inny tryb myślenia i dostrzega w tym boski porządek oraz motywację do działania. Autor zapewnia, że przypadki nie istnieją, a wszystko, co się dzieje ma swój sens i cel.

Zobacz film: "Kiedy należy zgłosić się do psychiatry?"

"Tak miało być" Wayne W. Dyer

"Tak miało być" Wayne W. Dyer

W pamiętniku "Tak miało być" możemy zauważyć istotę człowieczeństwa, o której zazwyczaj nie myślimy. Dzięki temu docenimy życie i to, co nam ze sobą niesie. Dodatkowo nauczymy się cieszyć każdym dniem, co znacząco podniesie naszą samoocenę i motywację.

Książka "Tak miało być" Wayne W. Dyera to propozycja Wydawnictwa Samsara, wydana pod patronatem abcZdrowie.pl.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza