Trwa ładowanie...

Tarczyca Bajkalska – na nerwów ukojenie

Informacja prasowa

Zobacz film: "Dlaczego warto wykonywać badania profilaktyczne?"

– Człowieku, nie irytuj się – chciałoby się zawołać na widok przyjaciela, który nie potrafi przejechać 200 metrów samochodem bez steku przekleństw. Fakt, może popularna niegdyś planszowa gra w chińczyka (znana również jako „Człowieku nie irytuj się”) byłaby doskonałym sposobem na wyciszenie się. Lepszym niż tzw. strzelanka na smartfonie. Warto jednak zadbać o bardziej niezawodne sposoby na uspokojenie. Zaproponujmy przyjacielowi albo przyjaciółce nowy suplement diety firmy Alter Medica o nazwie Tarczyca Bajkalska.

Suplement diety Tarczyca Bajkalska to dobry pomysł na prezent dla osoby, która źle sypia, jest zestresowana i ma problemy z wyciszeniem się po dniu pełnym wyzwań. Tarczyca Bajkalska zawiera mnóstwo naturalnych flawonoidów, które dbają o naczynia krwionośne i prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Koi nerwy, wycisza i łagodzi stany lękowe. Polecana w przypadku przygnębienia, stresu i kłopotów z pamięcią. Chroni komórki nerwowe przed uszkodzeniami.

W tradycyjnej chińskiej medycynie tarczycę bajkalską (Scutellaria baicalensis Georgi) stosowano jako środek uspokajający. Ceniono ją również jako naturalne wspomaganie działania układu nerwowego. Lekarze medycyny chińskiej polecają ją wszystkim osobom mającym problemy ze snem.

Tę niezwykłą roślinę spotkać można na terenie Rosji (oczywiście w okolicach jeziora Bajkał), Chin, Mongolii, Korei i Japonii. Jej nazwa po łacinie oznacza tarczę – stąd nazwa, która nasuwa skojarzenia z ochroną organizmu przed chorobami.

Roślinę tę znajdziemy w składzie nowego suplementu diety firmy Alter Medica, kapsułek Tarczyca Bajkalska.

Jak stosować preparat Tarczyca Bajkalska? Łykamy jedną kapsułkę dziennie, popijając ją wodą.

Cena – ok. 35 zł (opakowanie 60 kapsułek)

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.