Trwa ładowanie...

Ten eksperyment seksualny mógł skończyć się tragicznie!

Każdy z nas ma inne preferencje seksualne i potrzebuje innych doznań, aby osiągnąć rozkosz. Czasem jednak seksualne eksperymenty mogą skończyć się tragicznie. Boleśnie przekonał się o tym pewien Taj, który błagał lekarzy o uratowanie własnego przyrodzenia. Jak doprowadził do tego, że groziła mu amputacja?

33-letni mężczyzna o imieniu Wirat z niewiadomych do końca przyczyn założył na swojego członka 2 metalowe pierścienie. Według lekarzy, którzy później pomagali mężczyźnie, liczył on na wyjątkowe doznania seksualne. Kiedy jednak pierścienie utknęły na penisie, a ten zaczął puchnąć, ból był nie zniesienia. Kiedy mężczyzna znalazł się w szpitalu, błagał lekarzy o zdjęcie feralnych akcesoriów.

Poznaj damskie gadżety erotyczne
Poznaj damskie gadżety erotyczne [11 zdjęć]

Przedstawiamy przedmioty na jakie kobieta może natrafić w sklepie erotycznym. Bo kto powiedział, że

zobacz galerię

Zobacz film: "To kobiety najchętniej sięgają po gadżety erotyczne"

1. Groźna zabawa

ViralPress/dailymail.co.uk
ViralPress/dailymail.co.uk

Wirat nie potrafił odpowiedzieć, w jaki sposób metalowe obręcze znalazły się na jego członku. Udawał, że nie ma pojęcia, co się stało. Dopiero później przyznał się, że sam je założył. Zespół medyczny stwierdził, że jeżeli obręcze nie zostaną szybko zdjęte, dojdzie do niedokrwienia penisa, a w rezultacie nawet do jego amputacji.

Lekarze jednak nie potrafili poradzić sobie z metalowymi pierścieniami. O pomoc poprosili więc lokalną straż pożarną. Strażacy przybyli do szpitala z niezbędnym do przecinania metalu sprzętem. Medycy od razu rozpoczęli usuwanie niechcianych przedmiotów. Musieli jednak wykazać się niezwykłą delikatnością, aby nie uszkodzić tkanek męskiego narządu.

Po oswobodzeniu mężczyzna uciekł ze szpitala tak szybko, jak szybko się w nim znalazł. Nie wiadomo więc, ile czasu zmagał się ze zdjęciem metalowych obręczy. Jedno jest pewne – lekarze, którzy mieli do czynienia z osobliwym pacjentem, na długo zapamiętają ten interesujący przypadek.

Zobacz także:

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza