Trwa ładowanie...

Test obrazkowy ujawnia, jak zachowujemy się w związku. Sprawdź

Testy obrazkowe cieszą się dużą popularnością. Ich założenia są proste. Rzecz, którą pierwszą zobaczysz na obrazku, zdradza cechy twojego charakteru. Test, który zobaczycie poniżej, pomaga odkryć, jakie niepokoje towarzyszą nam w związku.

Zobacz film: "Co wpływa na pewność siebie?"

1. Test obrazkowy dotyczący naszego związku

Testy obrazkowe dostępne w internecie traktowane są trochę z przymrużeniem oka. Ich rozwiązanie jest niezwykle łatwe. Wystarczy spojrzeć na obrazek i powiedzieć, jaki element zauważyło się jako pierwszy.

Testy obrazkowe często działają na zasadzie iluzji. Na obrazku możemy widzieć np. starszą parę, młodą kobietę, drzewo czy samochód. Zależy jak spojrzymy. Liczy się jednak pierwsza odpowiedź.

Tym razem proponujemy test obrazkowy, który zdradza, jakie są nasze największe lęki w relacjach z partnerem. To co jako pierwsze zauważymy na obrazku, zdradza w jaki sposób zachowujemy się w związku.

Test obrazkowy zdradza jak zachowujesz się w związku. Co widzisz jako pierwsze?
Test obrazkowy zdradza jak zachowujesz się w związku. Co widzisz jako pierwsze? (https://www.yourtango.com)

2. Test obrazkowy – rozwiązania

Autor tego testu przewiduje trzy możliwe rozwiązania. Co zobaczyłeś jako pierwsze?

Twarz

Jeśli najpierw zauważyłeś twarz to znaczy, że ukrywasz przed partnerem swój niepokój dotyczący waszej relacji. Przyjmujesz określoną postawę, udajesz osobę pewną siebie i przebojową. Swoje lęki i niepokoje chowasz przed bliskimi ci osobami, przez co oni nie zdają sobie sprawy jakie uczucia tobą targają.

Spróbuj zacząć dzielić się z partnerem swoimi obawami i niepewnościami. W ten sposób stworzycie trwalszy związek.

Drzewo

Od razu zobaczyłeś drzewo? Oznacza to, że jesteś ufny i otwarty w nowej relacji. Potrzebujesz czasu na zbudowanie więzi z partnerem i dłużej dojrzewasz do związku. Niepokój może pojawić się później.

Zwykle wynika on z zazdrości o czas partnera. Jeśli uważasz, że poświęca go za mało na wasz związek, czujesz się odtrącony. Warto rozmawiać o tym z partnerem, zanim dojdzie do rozstania.

Ptak

Jeśli na obrazku najpierw zobaczyłeś ptaka, to znaczy, że twój związek jest wolny od niepokoju. Od początku czujesz się dobrze w relacji z partnerem. Wiesz, że jesteś kochany. Nie lubisz uzależniać partnera od siebie, dobrze czujesz się w związku, w którym obie osoby mają swoją przestrzeń.

Zazdrość pojawia się rzadko, najczęściej w momencie realnego zagrożenia.

Zgadzasz się z tymi opisami?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Dowiedz się więcej:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.