Turbo wyzwanie – Ewa Chodakowska, na czym polega

Turbo wyzwanie Ewy Chodakowskiej jest trzecią bestsellerową pozycją wydaną na płycie DVD. Turbo wyzwanie stanowi kombinację ćwiczeń cardio i treningu siłowego. W czym tkwi jego potencjał i czy rzeczywiście warto poświęcić treningowi swój czas? Zanim jednak odpowiemy na to pytanie, dowiedz się nieco więcej o samej pomysłodawczyni zestawu ćwiczeń turbo wyzwanie, czyli o Ewie Chodakowskiej.

Turbo wyzwanie – Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska jest obecnie najbardziej znaną trenerką fitness. Swe zasługi osiągnęła również jako trener personalny. Pierwsze dwie bestsellerowe płyty DVD to Skalpel i Killer.

Zobacz film: "Wysiłek fizyczny a endorfiny"

Program Turbo wyzwanie miał swoją premierę w 2014 roku. Idea, jaka przyświeca Ewie Chodakowskiej to holistyczne podejście do aktywności fizycznej. To przemyślany zestaw ćwiczeń, który dopasuje się do umiejętności każdego trenującego.

Trenerka jest przeciwniczką tak zwanych „diet cud”. Żywienie należy oprzeć na zasadach racjonalizmu. W swoich publikacjach Chodakowska udowadnia, iż zmiana życia wcale nie musi być trudnym przedsięwzięciem. Jednocześnie każdą metamorfozę należy rozpocząć od polubienia samego siebie.

Oprócz zestawów wyselekcjonowanych ćwiczeń, Ewa Chodakowska jest autorką kilku książek na przykład „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską” czy „Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej”. Także książki trenerki stały się bestsellerami.

Turbo wyzwanie – na czym polega?

Czym jest Turbo wyzwanie? Mówiąc najprościej Turbo wyzwanie to kombinacja ćwiczeń umożliwiających intensywną aktywność, której efektem końcowym powinny być następujące rezultaty: utrata zbędnych kilogramów, spalenie tłuszczu, niwelacja pomarańczowej skórki.

Turbo wyzwanie stanowi ściśle dobrany blok ćwiczeń cardio, a także ćwiczeń siłowych, które pozwolą zauważyć pierwsze efekty już po 30 dniach. Turbo wyzwanie umożliwia maksymalne spalanie kalorii także po zakończonym treningu. Zaletą treningu jest również znaczna redukcja cellulitu. Dzieje się tak, gdyż Turbo wyzwanie w sposób efektywny przyspiesza procesy przemiany materii.

Dzięki siłowej aktywności Turbo wyzwanie rzeźbi mięśnie i kształtuje idealną sylwetkę. Ćwiczenia są prezentowane w dwóch wersjach: jednak przeznaczona jest dla początkujących, druga zaś dla zaawansowanych. Turbo wyzwanie dedykowane jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą w krótkim czasie zredukować tkankę tłuszczową.

30-dniowe wyzwanie turbo skonstruowane jest tak, by z każdym dniem osoba trenująca mogła precyzyjniej wykonywać każdy ruch. Turbo wyzwanie łączy się przede wszystkim ze zintensyfikowanym wysiłkiem fizycznym. Z każdym dniem będzie z pewnością coraz lepiej. Dzięki temu, że Turbo wyzwanie jest przeznaczone dla dwóch grup w zależności od stopnia zaawansowania – każdy znajdzie dla siebie coś interesującego.

Najmodniejsze rodzaje aktywności fizycznej

To dyscyplina łącząca w sobie cechy baletu i fitnessu. Doskonale wpływa na mięśnie kręgosłupa i postawę ciała. Co więcej, bootie balet doskonale rozciąga...

Turbo wyzwanie składa się z ośmiu rund rozliczanych na tablicy. Każda z rund składa się z 4 ćwiczeń – każde trwa po 20 sekund. Pomiędzy ćwiczeniami nie ma specjalnie wyodrębnionych przerw. Ewa Chodakowska proponuje odbiorcom dużo ruchu, głównie w postaci podskoków. Treningowe turbo wyzwanie być może jest męczące, jednak jego efekty można bardzo szybko zobaczyć.

Komentarze
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Ćwiczenia - rodzaje, step
najnowsze pytania

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Ćwiczenia - rodzaje, step
Trening na brzuch – zalecenia, półbrzuszki, ćwiczenia w domu, zestaw ćwiczeń, A6W

Chodakowska - dieta na brzuch, ćwiczenia na brzuch, efekty ćwiczeń

Ewa Chodakowska zdobyła już dużą popularność wśród osób, którym nie tylko zależy na redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej, ale chcą poprawić wygląd (...) swojej sylwetki, zwiększyć siłę mięśni. Trenerka jest twórczynią...

Ćwiczenia odchudzające - fat burning, aerobik, step, trening ciała, spalanie kalorii

Chodakowska - skalpel - kim jest Ewa Chodakowska, czym jest skalpel

się w przeróżnych propozycjach. Już od jakiegoś czasu dużą popularnością cieszy się Skalpel Chodakowskiej. W czym tkwi jego sukces? Chodakowska - skalpel (...) - kim jest Ewa Chodakowska Skalpel...

Trening kardio - charakterystyka, przykłady ćwiczeń

Skalpel - efekty, zasady, jak ćwiczyć

Ewa Chodakowska i proponowane przez nią zestawy ćwiczeń są coraz bardziej popularne wśród kobiet, którym zależy nie tylko na nadaniu kształtu (...) mięśniom, sylwetce, ale też na redukcji tkanki tłuszczowej. Najczęściej...

Trening kardio - charakterystyka, przykłady ćwiczeń

Killer Ewy Chodakowskiej - na czym polega, efekty

tylko o właściwe obuwie sportowe, ale także odpowiednio dobraną dietę. Killer Ewy Chodakowskiej - na czym polega Czym jest Killer? Ewa Chodakowska...

Ćwiczenia odchudzające - fat burning, aerobik, step, trening ciała, spalanie kalorii

Trening z Ewą Chodakowską - zdrowy styl życia, trening

polskich kobiet. Z pewnością wiele razy słyszeliśmy stwierdzenie: „Ewa Chodakowska odchudziła całą Polskę". Na czym polega fenomen ćwiczeń, które proponuje (...) przyjemny, a przy tym...