Twój osobisty lekarz

Każdy z nas ma problemy zdrowotne. Rozwiązywanie ich na własną rękę rzadko przynosi oczekiwane skutki. Brak wiedzy specjalistycznej w zakresie leczenia chorób może obrócić się przeciwko nam. Jak temu zapobiec? Korzystając z aplikacji mobilnej abcZdrowie.pl!

1. Wygoda ponad wszystko!

Aplikacja mobilna abcZdrowie
Aplikacja mobilna abcZdrowie [2 zdjęcia]

Teraz możesz też zadawać pytania specjalistom poprzez telefon komórkowy. Aplikacja moblina abcZdrowie.pl...

zobacz galerię

Umówienie się z lekarzem w gabinecie może być dla wielu osób problematyczne. Wiąże się to z poświęceniem czasu, a także w większości przypadków również pieniędzy. Koszty wizyty bywają naprawdę wysokie – nie wspominając już o terminie oczekiwania. Na szczęście, te niedogodności da się pokonać. Takie możliwości daje aplikacja abcZdrowie.pl, którą można zainstalować na urządzeniach mobilnych, np na smartfonach. W dobie postępu technicznego wiele osób korzysta z tego typu gadżetów, więc bez problemu może uruchomić aplikację, którą wystarczy pobrać z Google Play pub App Store. Usługa dostępna jest na urządzeniach z systemem

Zobacz film: "Podstawowe badania, jakie powinna wykonać każda kobieta"

Android lub iOS .

Każdy lubi czuć się komfortowo i o nic się nie martwić. Rzecz teoretycznie niemożliwa, a praktycznie – jak najbardziej realna. A wszystko dzięki aplikacji, która w trosce o wygodę pacjenta pozwala na zadawanie pytań lekarzom i specjalistom bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy uruchomić aplikację na smartfonie i korzystać do woli – nie ma bowiem żadnych ograniczeń, co do ilości zadawanych pytań. Użytkownicy mogą w dowolnym momencie, z każdego miejsca na świecie zapytać lekarza o sposób leczenia danej choroby lub o interpretację wyników. To bardzo prosty i wygodny sposób na rozwiązane problemów zdrowotnych.

2. Siła internetu

Pacjenci, którzy mieli okazję przetestować aplikację bardzo cenią sobie prostotę jej użytkowania. Podkreślają przede wszystkim, że zapewnia ona wygodę. Wiedzą to dobrze osoby, które nie mają czasu udać się do lekarza i spotkać się z nim osobiście. Mobilne zadawanie pytań, związanych z problemem zdrowotnym lub interpretacją wyników daje możliwość uzyskania profesjonalnej odpowiedzi i podjęcia działań, w celu dalszego postępowania. Dzięki temu, że internet daje ogromne możliwości, pacjenci w szybki sposób mogą uzyskać odpowiedzi na zadane pytanie. Otrzymywanie odpowiedzi również zapewnia wygodę, ponieważ nie wymaga bieżącego monitorowania stanu zadanych pytań – aplikacja sama powiadamia o tym, czy ekspert już odpowiedział.

Usługa jest również dużym udogodnieniem dla lekarzy, którzy chcą pomagać pacjentom, a nie zawsze mogą to zrobić poprzez kontakt osobisty. Wygoda użytkowania aplikacji mobilnej abcZdrowie.pl daje specjalistom możliwość stałego monitorowania liczby zapytań i wybierania tych, na które chcą odpowiedzieć, a które decydują się odrzucić. Działa to w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Wystarczy się zalogować, posługując się loginem oraz hasłem w profilu na serwisie abcZdrowie.pl. Każdy specjalista posiada swój panel, który umożliwia poruszanie się po aplikacji oraz odpowiadanie na zapytania użytkowników. Dzięki temu ekspert może w skuteczny sposób nie tylko pomóc w rozwiązaniu problemów zdrowotnych wielu pacjentów, ale również wypromować swoje nazwisko w internecie.

Pobierz aplikację mobilną Zapytaj lekarza - abcZdrowie:

Wersję na telefony z systemem Android można pobrać za darmo w Google Play.
Wersję na telefony z systemem iOS można pobrać za darmo z Apple Store.

spis treści
rozwiń

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.