Trwa ładowanie...
Przeczytaj comiesięczny raport abcZdrowie
Temat miesiąca: WĄTROBA Czytaj więcej >

Uprawiasz seks nieregularnie? Poznaj konsekwencje (WIDEO)

Zobacz film: "Uprawiasz seks nieregularnie? Poznaj konsekwencje"

Uprawianie seksu nieregularnie może nieść ze sobą wiele konsekwencji. Zarówno dla zdrowia fizycznego, jak i psychicznego. W materiale wideo prezentujemy negatywne konsekwencje braku seksu w związku. Jest to temat bagatelizowany przez wiele osób, które nawet nie zdają sobie sprawy, jak poważne rezultaty może nieść za sobą decyzja o rezygnacji ze współżycia.

Masz problemy w relacjach z partnerem? Dopada cię depresja? Czujesz zespół chronicznego zmęczenia? Być może to brak seksu w związku jest przyczyną twoich problemów. Okazuje się, że konsekwencje rezygnacji ze współżycia mogą być bardzo poważne i prowadzić między innymi do spadku odporności, zaburzeń seksualnych czy braku erekcji. Skłania również do masturbacji, prostytucji a nawet zdrady. Czy związek bez seksu jest możliwy? Tak, ale konsekwencje mogą być bardzo poważne.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, w którym zaprezentowane zostały szkodliwe konsekwencje dla zdrowia, które spowodowane są brakiem seksu w związku. Dzięki temu już nigdy nie zaniedbasz współżycia z partnerem, a wasze życie stanie się szczęśliwsze. A przede wszystkim, dzięki regularnemu uprawianiu seksu zwiększy się twoje zdrowie oraz polepszy samopoczucie. Korzyści z regularnego uprawiania seksu z partnerem docenisz od razu i już nigdy z tego nie zrezygnujesz.

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza