Trwa ładowanie...

Uważaj, zanim coś opublikujesz!

Zobacz film: "Wiesz jak wygląda twój wizerunek w sieci?"

Część życia przenosimy do Internetu. Na podstawie zamieszczanych w mediach społecznościowych zdjęć oraz treści każdy może stworzyć stać się kimś innym. Często chwalimy się wakacjami, biżuterią lub samochodami. Umieszczamy zdjęcia twarzy lub jesteśmy oznaczani na fotografiach. To świetna zabawa, ale czy wiesz co się zdjęciami publikowanymi w Internecie? Czy można czuć się bezpiecznie umieszczając fotografię z podróży na portalu internetowym? Czy przypadkiem nie damy sygnału potencjalnemu złodziejowi, że dom jest pusty? Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza